Inklinace.cz | stránky o klasické hudbě a filozofii

Použité prameny

Zdrojem inspirace, informací a citátů pro texty na stránkách Inklinace.cz byly níže uvedené naučné texty a hudba. Odebíral jsem také měsíčník o klasické hudbě, jazzu a world music Harmonie (9/2004 - 8/2018). O nových nahrávkách se dovídám ze stránek Sa-cd.net, Classics Today, Presto Classical a Classical Net. Procházel jsem i internetové hi-fi magazíny, weby a fóra.

Mnohé cenné poznatky o elektronice a věrné reprodukci jsem získal prostřednictvím e-mailové korespondence od konstruktéra vynikajícího sluchátkového zesilovače Zama Hpa-1 Daniela Zajíce. Samotné stránky jsem pak vytvořil a umístil na server Hosting-zdarma.cz (nyní Webglobe) podle návodů ze skvělého internetového projektu Dušana Janovského Jak psát web. Pro menu s obsahem jsem upravil zdrojové kódy, které napsali Chris Coyier (URL) a Brad Traversy (URL). Všem zmíněným patří mé veliké poděkování.

Naučné knihy - Studie - Články - Videa - Krásná literatura - Hudba Naučné knihy - Studie - Články - Videa - Krásná literatura - Hudba Naučné knihy - Studie - Články - Videa - Krásná literatura - Hudba Naučné knihy - Studie - Články - Videa - Krásná literatura - Hudba Naučné knihy - Studie - Články - Videa - Krásná literatura - Hudba Naučné knihy - Studie - Články - Videa - Krásná literatura - Hudba